Úvod / Systémy / Informační systém QI

 Informační systém QI – prodej, implementace a údržba

QI je komplexní podnikový informační systém, který efektivně pomáhá řešit většinu běžné podnikové činnosti. V současné době ho používá téměř 500 firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce.

Informační systém QI je ojedinělý svou celkovou koncepcí, použitím špičkových technologií a v neposlední řadě progresivní licenční politikou. Systém je složen z jednotlivých modulů, což umožňuje jeho vysokou variabilitu.

Systém je vyvíjen společností QI GROUP a.s. a je implementován pouze prostřednictvím implementačních partnerů. To vytváří obrovské, silné a zkušené zázemí vzájemně spolupracujících odborníků na straně implementačních partnerů s odborníky na straně vývoje. Pracovníci implementačních partnerů jsou společností QI GROUP pravidelně školeni a testováni. Výsledkem tohoto přístupu je profesionální poskytování produktu a zajištění kvalitních služeb zákazníkům.

Svým pojetím se řešení QI řadí ke světové technologické špičce. Je naprosto ojedinělé svou celkovou koncepcí a vysokou koncentrací špičkových technologií.

Více informací o systému QI získáte na www.qi.cz.

  Prodej
  Implementace
✔  Nastavení
✔  Údržba